Wykorzystujemy pliki cookie
zobacz jak »

Żarówki generujące oszczędności

Kilkadziesiąt procent niższe rachunki za prąd – tego życzyłby sobie każdy, kto musi je płacić. Z żarówkami LED o doskonałej klasie energetycznej A+ można oszczędzić nawet 90% dotychczas wydawanej na prąd kwoty.

LED od MODOMO
czytaj więcej

LED w wydaniu MODOMO

Długo traktowane jako oświetlenie dekoracyjne lub dodatkowe – dziś coraz częściej pełni rolę głównego źródła światła.

czytaj więcej

Jesień z żarówkami DECO

Wygodny fotel, ciepły koc, filiżanka aromatycznej herbaty i dobra książka – tak wielu z nas wyobraża sobie idealny jesienny wieczór. Jest jeszcze jeden element, który dopełnia ten obrazek...

czytaj więcej

Stwórz własną lampę

Lampy, zwłaszcza te nowoczesne, potrafią kosztować majątek. To z reguły wydatek kilkuset złotych, a wystarczy pomysł, by zupełnie podobną lampę zrobić samemu.

czytaj więcej

Pomysł na stylowe światło

Gra światłem to jeden z podstawowych zabiegów architektonicznych. Stosując właściwe oświetlenie, pomieszczenie może ukazać nam się jako bardziej przestronne, intymne czy nowoczesne.

czytaj więcej

Pod urokiem światła

Oświetlenie nowoczesnych wnętrz łączy w sobie funkcjonalność użytkowanej przestrzeni z estetyką. Świadoma lokalizacja punktów świetlnych wydobywa określone przedmioty i nadaje im szczególny wyraz w przestrzeni mieszkania.

czytaj więcej

Nastrój się na jesień

Barwa światła wpływa na nastrój i samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu. Ciepłe światło wprowadza nastrój relaksu, uspokaja, rozluźnia i wywołuje pogodny nastrój.

czytaj więcej